Názory ke článku Zvýšení daně na sladkosti? U nás by to nefungovalo, říká odborník z IKEMu

yinloveyang
yinloveyang (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz
15. 12. 2016 21:17 Nový

je to jako droga

Jsem pokladní a často vidím, jak se dětem kupují sladkosti a třeba na Mikuláše jim prarodiče dají dva banány a zbytek jsou obyčejné sladkosti.... takže není divu, že nyní si nemůžu po ránu odepřít sladký muffin nebo něco podobného a večer miluju gumové bonbóny a kila jsou hezky nahoru, do toho na Vánoce cukroví.... a je zaděláno na hmotnosti....
... a zvyšování daní... to nezastaví, jakmile jsou děcka odchovaní na sladkém, mnozí budou doslova řvát na pokladně, aby něco s tím bílým jedem dostali do pusy. A mě to bohužel už také neodradí, i když bych měla mít svůj rozum ....
prostě je to bílá droga... jako cigareta, alkohol či jiné věci (ano, ničeho se nesmí přehánět).

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
16. 12. 2016 17:33 Nový

europřerozdělovači

Politici a státní úředníci vědí ve své aroganci všechno nejlíp, tak se lidem vrtají do života. Jak vidno, praxe ukázala, že selhali, ale bohužel tyhle marxistické pokusy hned tak nepřestanou. Evropská unie bude fungovat na základě Parkinsonových zákonů- úředníci budou zaměstnávat sami sebe, aniž by byli potřeba.

Ivan Nový
Ivan Nový (neregistrovaný) 85.135.69.---
18. 12. 2016 10:32 Nový

Když vám moc radí nejezte cukr,

celé vlákno

měli byste ho jíst, protože moci nemůžete věřit v ničem. Masivní propaganda proti cukru bude mít nějaké velmi špinavé pozadí, jinak by nebyla tak masivní. To je základní pravidlo vztahu občana k totalitnímu státu.

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
18. 12. 2016 11:16 Nový

Re: Když vám moc radí nejezte cukr,

celé vlákno

Ale houby: to je tím, že je medicína v koncích, tak už opatrně povoluje jisté pravdy, aby vylezly na povrch. Zatím mluví jen o obezitě. :-)) Všechno se operovat a transplantovat nedá.