Názory ke článku Co se stane, když zavedete vysoké daně za sladkosti

tsd aura:10

nepomůže to

Samozřejmě, že to nepomůže.
Zvedla se daň na alkohol a pije se vesele dál, zvedla se daň z cigaret a nepomohlo to, udělal se protikuřácký zákon a výsledek je stejný.
Pouze státní kasa dostane další finanční injekci.
Přitom stále víc tloustneme, dementíme a kornatíme.

J Juri aura:10
20. 3. 2018 19:38 Nový

nesmysl

celé vlákno

Zvýšit daň na sladkosti je nesmysl, stejný jak je uvedený v článku, že pojídáním cukru, vzniká diabetes. Diabetes je autoimunitní onemocnění slinivky břišní.

Pokud se zvedne daň, nic se tím nevyřeší. Naučte lidi jíst již v dětství.

Ve škole se učí mnoho zbytečných věcí,které člověk k ničemu nepotřebuje. Naučme děti vážit si svého zdraví již v útlém věku, učme je jak se mají stravovat.
A nejen stravovat i etiketě.
Zdraví je důležité, pokud se poškodí, následky jsou nevratné.

Tomáš Marný aura:10
21. 3. 2018 19:21 Nový

Re: nesmysl

celé vlákno

"Pokud se zvedne daň, nic se tím nevyřeší."
Ale vyřeší, koblihář StB Bureš bude mít o pár mega na rozhazování víc a tím pádem uloví pár dalších bezmozků, co mu ve volbách hodí hlas.

tsd aura:10

Re: nesmysl

celé vlákno

No já si myslím, že on na rozdíl od Kraďousků, Fialů a Subotniků si ty koblihy klidně zaplatí ze svého. Ti ostatní si na to musejí nakrást.,
Když má někdo jiný názor, nemusí to být nutně bezmozek Naopak,. Když se někdo pohrdavě vyjadřuje o lidech s jiným názorem, je zřejmé, že právě jemu v mozku něco důležitého schází. A pokud je v menšině, je to určitě na zamyšlení.

jehovista aura:10

Re: nesmysl

celé vlákno

Legalne jsou samozrejme jeho. Jedinou skvrnou je akorat to, ze dnes je tam kde je nejspis jen diky dlouhym prstum a konexim na stare struktury z STB. Ze jsou ve vrcholnych funkcich Agrofertu kadry z STB a KSC asi nebude uplna nahoda. Kdo si co v devadesatych letech dohodl za zavrenymi dvermi se uz dnes nedozvime a vse se tak zda kristalove ciste.

tsd aura:10

Re: nesmysl

celé vlákno

Důkaz???
Zatím vidím jen tvrzení, žádný důkaz.
To, že ve velkém byznysu se hraje tvrdě a na hraně zákona potvrdili a potvrzují všichni miliardáři, kteří se k majetku dostali vlastním snažením.
Samozřejmě jejich dědicové a rentiéři to asi vidí trochu jinak. Ti také občas o všechno přijdou, díky právě těmto tvrďákům.
Na tom ale nevidím nic špatného, pokud je to v mezích zákona. Tak to prostě chodí ve světě dospělých.
P.S. v Čechách se zkrátka závidí kde komu kde co. Ty závistivce poznáte podle okousaných nehtů. Pro jistotu se podívejte na ty vaše.